Szkółka krzewów jagodowych Inowrocław

Odkryj różnorodność krzewów jagodowych w naszej szkółce

Krzewy jagodowe, dostępne w naszej szkółce, to między innymi najróżniejsze maliny, jeżyny, truskawki, agrest, żurawina, borówka, porzeczka czy czarny bez. Ich uprawą zajmujemy się od ponad 20 lat, dzięki czemu jesteśmy specami w tej dziedzinie. Chętnie pomożemy Ci wybrać idealne krzewy jagodowe do Twojego ogrodu. Dlaczego warto w nie zainwestować?

Szkółka krzewów jagodowych Inowrocław

Dlaczego warto mieć krzewy jagodowe w ogrodzie?

Krzewy jagodowe Inowrocław – w zależności od gatunku i pory roku – charakteryzują się pięknymi liśćmi o różnorodnych odcieniach zieleni, czerwieni, pomarańczy i żółci. Te różnobarwne tonacje nadają charakteru i bogactwa ogrodowi przez większość roku. Ich delikatne kwiaty rozwijają się wiosną lub latem, tworząc zachwycający kontrast z bujną roślinnością. A co powiedzieć o owocach? Soczyste truskawki, aromatyczne maliny i inne jagody nie tylko rozpieszczają kubki smakowe, gdy jemy je na surowo, ale idealnie nadają się do przetworów, takich jak dżemy. Nieocenionym walorem krzewów jagodowych jest to, że wiele z nich – tak, jak borówka amerykańska – jest zimozielonych. To znaczy, że stanowią ozdobę przez cały rok.

Szkółka krzewów jagodowych Inowrocław

Szkółka krzewów jagodowych Inowrocław – Postaw na jakość

Zastanawiasz się, czy warto kupić od nas krzewy jagodowe? Jesteśmy renomowaną szkółką, pod stałą kontrolą PIORIN. Klienci mogą być pewni, że nasza szkółka krzewów jagodowych Inowrocław i wielu innych roślin dostarczy im sadzonki zdrowe i ukorzenione na tyle, by bez problemu przyjęły się w ogrodzie. Oferujemy konkurencyjne ceny i najwyższy poziom. Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń lub napisz! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami już dziś,
aby wspólnie stworzyć dla Ciebie idealny ogród lub sad

X