Borówka Amerykańska Chandler
Promocja!

Borówka Amerykańska Chandler

20,00 

Kategoria:

Borówka amerykańska Chandler – Borówka wysoka Chandler to odmiana bardzo długo owocująca (4-6tygodni) z bardzo dużymi smacznymi owocami. Owoce dojrzewają już od końca lipca aż do początku września. Owoce borówki Chandler, charakteryzuje się bardzo obfitym plonowaniem. Ma bardzo duże, smaczne, jędrne i słodkie owoce koloru niebieskiego. Borówka Chandler nadaje się do bezpośredniej konsumpcji oraz do przetwórstwa. Odmiana doskonale sprawdzi się do uprawy amatorskiej oraz przemysłowych.

Borówka amerykańska Chandler – uprawa i wymagania glebowe
Borówka wysoka Chandler wymaga gleb kwaśnych, lekkich, próchnicznych.  Odmiana odporna na wiosenne przymrozki wymaga regularnego cięcia. Nawożenie borówki można wykonać od momentu pokazania się pierwszych liści, wczesną wiosną (na początku marca). Roślina może osiągać nawet 150 cm wysokości.

Sadzonki borówki amerykańskiej Chandler
Borówka Chandler to smaczne owoce, duży plon oraz wysoka mrozoodporność. Postaw na  sadzonki z naszego sklepu internetowego. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie najlepszej jakości sadzonki. Zapraszamy do sprawdzenia innych odmian borówek dostępnych w naszej ofercie, jak również pozostałych drzew i krzewów owocowych.

Wysokość (cm)

50

Wiek

2-Letnia

X