Koparki Janikowo

Koparki Janikowo – Co oferujemy?

Symbolem naszej działalności są maszyny budowlane. Wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne, gwarantujemy precyzję i efektywność przy realizacji różnorodnych projektów ziemnych. Bez względu na rozmiar zadania, nasze koparki Janikowo i inne maszyny stawią czoło każdemu wyzwaniu. Co dokładnie posiadamy?

Koparki Janikowo

Koparko-ładowarka, minikoparka i nie tylko!

Cały czas inwestujemy w nowsze i lepsze maszyny. Aktualnie w naszej firmie znajduje się:

  • Koparko-ładowarka New Holland B110 – Nasza – wyposażona w najnowocześniejsze technologie – koparko-ładowarka, gwarantuje precyzję i szybkość przy wykonywaniu różnorodnych prac ziemnych. Bez względu na rozmiar zadania, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.
  • Minikoparka Komatsu PC15 – Dysponujemy również minikoparką, która idealnie nadaje się do prac na terenach o ograniczonej przestrzeni. Nasza minikoparka jest kompaktowa, a jednocześnie niezwykle wydajna, co sprawia, że jest niezastąpiona w trudno dostępnych miejscach.
  • Zagęszczarka, niwelator, sprzęt spalinowy (opryskiwacz, kosiarki, kosy, glebogryzarki), wiertnice spalinowe i inne.
Koparki Janikowo

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz między innymi wszelkie prace brukarskie, roboty ziemne, usługi z zakresu zakładania ogrodów, budowanie sieci i przyłączy WOD-KAN i wiele innych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z maszynami budowlanymi. Żadne koparki Mogilno czy inne sprzęty nie są nam straszne. Inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt, dbając o jego regularne serwisowanie. Oferujemy konkurencyjne ceny i atrakcyjne warunki współpracy. Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów i dążymy do efektywnej realizacji projektów. Razem przekształcimy Twoje plany w rzeczywistość, bez konieczności angażowania wielu firm. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś,
aby wykonać dla Ciebie idealne prace ziemne

X